עורך דין יניב גביש - תחומי התמחות

לקוחות יקרים, בעמוד זה תמצאו מגוון תכנים אודות תחומי ההתמחות של עו"ד יניב גביש.
בנוסף אתם מוזמנים לבקר גם באתר החדש שלנו בכתובת : http://yaniv-gavish.co.il


 

 

יניב גביש תחומי התמחות

רשלנות רפואית

רשלנות רפואית

רופא רשלן הינו רופא אשר מתעלם מפעמוני אזעקה ומן ה"כתובת על הקיר", ונמנע מלבצע בדיקות חיוניות אשר רופא סביר היה מבצע בנסיבות העניין. כמו כן - בהימנעותו מאבחון נכון הוא מונע טיפול חיוני במחלת החולה. מאז נחקק חוק זכויות החולה, כמו גם "חוק יסוד כבוד האדם וחירותו", רופא רשלן...

נזקי גוף

נזקי גוף

נזקי גוף פקודת הנזיקין קובעת כי אי-נקיטת אמצעי זהירות "אשר צריכים להינקט בנסיבות העניין" עולה כדי רשלנות, והגורם לנזק עקב רשלנותו חייב לפצות את הניזוק: מי שמנהל פארק שעשועים ואינו דואג לבטיחות המתקנים במקום..

משפט אזרחי מסחרי

משפט אזרחי מסחרי

במשרד מחלקה אזרחית מסחרית המטפלת בתביעות כספיות, בענייני חוזים, ירושות, נדל"ן, צווי מניעה וסעדים זמניים. כמו גם עריכת חוזים מסחריים שונים ומגוונים.

ביטוח לאומי

ביטוח לאומי

ביטוח לאומי כשמו כן הוא, חברת ביטוח בבעלות המדינה. הביטוח הלאומי מבטח כל אזרח מפני: נכות מעבודה, נכות כללית, מילואים, אבטלה, אבטחת הכנסה, לידה וכיוב'. משרדינו הינו בעל ניסיון והתמחות ייחודית בייצוג נפגעים בכל הנושאים הללו, ולרבות הגשת תביעות לדמי פגיעה ונכות מעבודה, נכו...

לשון הרע והגנת הפרטיות

לשון הרע והגנת הפרטיות

בנסיבות מסוימות, הפצת לשון הרע על אדם מהווה עוולה אזרחית, ובנסיבות (אם כי נדירות) אשר בהן הייתה "כוונה לפגוע" - הפצת לשון הרע על אדם עולה גם עד כדי עבירה פלילית. נפגע מלשון הרע יכול לתבוע פיצויים, עם או בלי הוכחת נזק, בגין הנזק שנגרם לשמו הטוב ולעסקו עקב הוצאת הדיבה.